MySafe - online kontrola a ovládání trezoru pomocí aplikace

Chtěli byste mít nad svým trezorem úplnou kontrolu z kteréhokoliv místa na světě? Díky našemu patentovanému řešení MySafe budete mít vždy přehled o tom, jak je váš trezor používán. Bez Vašeho souhlasu nebude možné trezor otevřít ani se správným otevíracím kódem. To lze snadno provést prostřednictvím chytré aplikace.

Jakmile je klávesnice na trezoru aktivována, je správce informován prostřednictvím aplikace a může udělit souhlas, nebo jej neudělit. Oprávnění pro uživatele můžete také konfigurovat prostřednictvím chytré aplikace.

Živý audit prostřednictvím aplikace vám umožní zobrazit všechny aktivity na trezoru v reálném čase.

 

Jak to funguje?

Trezor s inovativním řešením MySafe je integrován do vaší domácí sítě. K tomuto účelu má trezor svůj komunikační interface s LAN, resp. WIFI připojením. K setu MySafe lze také integrovat kamerový systém. To vám umožní vizuálně ověřit uživatele.

Tento inovativní uzamykací systém není určen jen pro soukromé použití, zvláště zajímavý je v komerčních nebo komunálních oblastech použití, kde obsluhuje trezor personál.

Výhodou je, že pokud chcete chytrý trezor, nemusíte kupovat trezor nový, stačí pouze vyměnit zámek, který je součástí řešení MySafe. Systém MySafe je možné použít skoro pro všechny trezory vyrobené kdekoliv po roce 1980.

 

 

www.mysafe.world

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz