Trezory pro nemocnice

Společnost METALSAFE nabízí pro potřeby nemocnic a lékáren několik typů vhodných trezorů, z nichž každý má jiné využiti.  

Trezory na dokumenty

V prvním řadě se jedná o trezorovou skříň DELTA. Tato trezorová skříň je vhodná na uchování všech dokumentů, složek pacientů, resp. zaměstnanců nemocnice. Není to jen bezpečné uložení dokumentů, co použití této trezorové skříně v praxi řeší. Všechny trezorové skříně DELTA pomůžou s řešením problematiky GDPR. Bezpečné uložení dokumentů však není jediná možnost, jak tuto trezorovou skříň využít. Poměrně jednoduchou úpravou jsme schopni tuto trezorovou skříň vybavit systémem výsuvných polic (zásuvek) pro skladování léků, opiátů a jiného zdravotnického materiálu, který vyžaduje zvýšené zabezpečení a kontrolu. Při použití jedinečné patentované technologii MySafe má vrchní sestra dokonalý on-line přehled o tom, kdo, kdy a na jak dlouho otevřel trezor, zda dveře trezoru jsou správně zavřené, zámek je uzamčen atd. Všechny informace jsou přehledně k dispozici v mobilní aplikaci. 

Více informací o trezorové skříni DELTA.

Samozřejmostí je použití antibakteriálních barev při povrchové úpravě trezorů.

Bezpečnostní trezory

Další typ trezoru vhodného pro použití v nemocnicích je bezpečnostní trezor MS1, Jedná se o malé bezpečnostní trezory, které lze použít v jakékoliv kanceláři, na jakémkoliv oddělení. Díky své konstrukci a váze trezor MS1 lze umístit do skříně, na skříňku či do kontejneru pod pracovní stůl. 

Bezpečnostní trezor MS1 je vhodný pro bezpečné uložení klíčů, cenností, hotovosti či jiných cenných předmětů. 

Více informací o bezpečnostním trezoru MS1 zde.

Společnost METALSAFE je schopna dodat všechny trezory na klíč, zabezpečit profesionální montáž a následný servis. Jsme schopni nabídnout celý balíček služeb - pronájem, leasing kompletního trezorového vybavení, jeho správu a kontrolu.

3 položek celkem
D120 RAL 9003
18 266,16 Kč včetně DPH
15 096 Kč

Bezpečné a ekonomické řešení archivování dokumentů. Certifikovaná trezorová skříň dle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.        

Kód: DELTA120-RAL9003
D160 RAL 9003
20 549,43 Kč včetně DPH
16 983 Kč

Bezpečné a ekonomické řešení archivování dokumentů. Certifikovaná trezorová skříň dle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.        

Kód: DELTA160-RAL9003
D180 RAL 9003
36 140,28 Kč včetně DPH
29 868 Kč

Bezpečné a ekonomické řešení archivování dokumentů. Certifikovaná trezorová skříň dle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.        

Kód: DELTA180-RAL9003
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz