Novinky

Proč investovat do certifikovaného trezoru?

Vzhledem k tomu, že míra kriminality na celém světě neustále stoupá, je nezbytné zajistit, aby naše cennosti byly v bezpečí. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je investice do kvalitního kovového trezoru. Ne všechny trezory jsou si však rovny. Je důležité vybrat certifikovaný trezor, abyste získali nejlepší ochranu vašich cennosti.

 

Certifikovaný kovový trezor je ten, který prošel přísným testováním, aby bylo zajištěno, že poskytuje potřebnou úroveň ochrany proti krádeži nebo požáru. Tyto trezory jsou opatřeny certifikačním štítkem, který poskytuje podrobné informace o úrovni ochrany, kterou nabízejí. Certifikační štítek obsahuje informace, jako je bezpečnostní třída, stupeň odolnosti proti požáru a typ použitého uzamykacího mechanismu.

 

Použití certifikovaných kovových trezorů má několik výhod. Za prvé, poskytují nejvyšší úroveň ochrany pro vaše cennosti, včetně důležitých dokumentů, hotovosti a šperků. Pokud si koupíte trezor, který není certifikovaný, tak nezískáte stejnou úroveň ochrany, jako byste získali od certifikovaného trezoru.

 

Za druhé, certifikované trezory jsou často vyžadovány pojišťovnami. Pokud máte cenný majetek, který potřebujete pojistit, je pravděpodobné, že vaše pojišťovna bude vyžadovat, abyste je uložili do certifikovaného trezoru. Certifikační štítek totiž poskytuje důkaz, že trezor prošel testováním, aby bylo zajištěno, že splňuje určitou úroveň ochrany. Pokud nemáte certifikovaný trezor, vaše pojišťovna nemusí uhradit náklady na výměnu vašich cenností v případě krádeže nebo požáru.

 

Další výhodou použití certifikovaného kovového trezoru je, že poskytují klid. Vědět, že vaše cennosti jsou v bezpečí, vám může pomoci v noci lépe spát a snížit hladinu stresu. S certifikovaným trezorem si můžete být jisti, že vaše důležité dokumenty, rodinné památky a další cennosti jsou chráněny proti krádeži a požáru.

 

Závěrem lze říci, že investice do certifikovaného kovového trezoru je chytrou volbou pro každého, kdo chce chránit své cennosti. Nejen, že poskytují nejvyšší úroveň ochrany proti krádeži a požáru, ale jsou také často vyžadovány pojišťovnami. Výběrem certifikovaného trezoru si můžete užívat klidu s vědomím, že váš cenný majetek je chráněn.

 

Více o tom jak vybrat ten správný trezor se můžete dočíst v našem článku.

METALSAFE a projekty spolufinancované EU

METALSAFE byl úspěšný v dotačním řízení a získal spolufinancování Evropského fondu pro regionální rozvoj operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Níže jsou uvedeny získané dotační projekty.

 

Projekt:

CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0028243 MEZINÁRODNÍ TESTOVÁNÍ ŽÁRUVZDORNOSTI PRO SPOLEČNOST METALSAFE S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Protokol o provedení testu a využití specializovaných služeb polské zkušebny Gryfitlab Sp. z o.o. s cílem získat protokol o zkoušce pro MST20/1, MST20/2, MST20/3 a MST20/4.

 

Projekt:

CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0028246 ZKOUŠKY A CERTIFIKACE KOMPONENTŮ PRO VÝROBKY SPOLEČNOSTI METALSAFE

je spolufinancován Evropskou unií.

Zkoušky a certifikace komponent pro produkty společnosti Metalsafe s.r.o.u odborné laboratoře Trezor test s.r.o. pro - Mechatronické kování - Zadlabací zámek mechanický typ M1 - Mechatronické cylindrické vložky

 

Projekt:

CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0028248 ZKOUŠKA ŽÁRUVZDORNOSTI S UPLATNĚNÍM PRO ČR - METALSAFE S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Protokol o zkoušce ohnivzdornosti dle EN 15659 pro trezory MST10/1, MST10/2, MST10/3 a MST10/4.

 

 

Czech Deco Team - spolupráce s architekty

Spolupracujeme s CZECH DECO TEAM. Řešíte návrh interiéru a jeho realizaci? Plánujete rekonstrukci bytu, nebo stavíte dům? Tvoříme váš prostor společně! Dodáváme trezory bankám, hotelům, institucím a fyzickým osobám.
 

CZECH DECO TEM je neziskové spojení architektů, designerů, stavebních firem a dodavatelů interiérového vybavení. Architekti zde prezentují své práce a vy tak máte možnost se jimi inspirovat, nebo autory přímo zkontaktovat. Následně můžete využít prověřené firmy k vlastní úspěšné realizaci, protože všichni tvoříme jeden tým! Ceníme si naší spolupráce s odborníky, kteří tvoří design českých domácností, kanceláří a provozoven.

Více o spolupráci naleznete na: https://www.czechdecoteam.cz/metalsafe#show-more-248

MySafe - online kontrola a ovládání trezoru pomocí aplikace

Chtěli byste mít nad svým trezorem úplnou kontrolu z kteréhokoliv místa na světě? Díky našemu patentovanému řešení MySafe budete mít vždy přehled o tom, jak je váš trezor používán. Bez Vašeho souhlasu nebude možné trezor otevřít ani se správným otevíracím kódem. To lze snadno provést prostřednictvím chytré aplikace.

Jakmile je klávesnice na trezoru aktivována, je správce informován prostřednictvím aplikace a může udělit souhlas, nebo jej neudělit. Oprávnění pro uživatele můžete také konfigurovat prostřednictvím chytré aplikace.

Živý audit prostřednictvím aplikace vám umožní zobrazit všechny aktivity na trezoru v reálném čase.

 

Jak to funguje?

Trezor s inovativním řešením MySafe je integrován do vaší domácí sítě. K tomuto účelu má trezor svůj komunikační interface s LAN, resp. WIFI připojením. K setu MySafe lze také integrovat kamerový systém. To vám umožní vizuálně ověřit uživatele.

Tento inovativní uzamykací systém není určen jen pro soukromé použití, zvláště zajímavý je v komerčních nebo komunálních oblastech použití, kde obsluhuje trezor personál.

Výhodou je, že pokud chcete chytrý trezor, nemusíte kupovat trezor nový, stačí pouze vyměnit zámek, který je součástí řešení MySafe. Systém MySafe je možné použít skoro pro všechny trezory vyrobené kdekoliv po roce 1980.

 

 

www.mysafe.world

 

Security Essen - vše ohledně bezpečnosti pod jednou střechou

Bezpečnostní průmysl zažívá technologický boom. Mezi koncovými spotřebiteli roste poptávka po moderní a síťové zabezpečovací technologii. Metalsafe na veletrhu představil s úspěchem novým produktem MySafe. Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu a těšíme se na Security Essen 2024. Jako malé ohlédnutí za úspěšnou výstavou jsme si pro Vás připravili krátké video.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz