Novinky

Czech Deco Team - spolupráce s architekty

Spolupracujeme s CZECH DECO TEAM. Řešíte návrh interiéru a jeho realizaci? Plánujete rekonstrukci bytu, nebo stavíte dům? Tvoříme váš prostor společně! Dodáváme trezory bankám, hotelům, institucím a fyzickým osobám.
 

CZECH DECO TEM je neziskové spojení architektů, designerů, stavebních firem a dodavatelů interiérového vybavení. Architekti zde prezentují své práce a vy tak máte možnost se jimi inspirovat, nebo autory přímo zkontaktovat. Následně můžete využít prověřené firmy k vlastní úspěšné realizaci, protože všichni tvoříme jeden tým! Ceníme si naší spolupráce s odborníky, kteří tvoří design českých domácností, kanceláří a provozoven.

Více o spolupráci naleznete na: https://www.czechdecoteam.cz/metalsafe#show-more-248

MySafe - online kontrola a ovládání trezoru pomocí aplikace

Chtěli byste mít nad svým trezorem úplnou kontrolu z kteréhokoliv místa na světě? Díky našemu patentovanému řešení MySafe budete mít vždy přehled o tom, jak je váš trezor používán. Bez Vašeho souhlasu nebude možné trezor otevřít ani se správným otevíracím kódem. To lze snadno provést prostřednictvím chytré aplikace.

Jakmile je klávesnice na trezoru aktivována, je správce informován prostřednictvím aplikace a může udělit souhlas, nebo jej neudělit. Oprávnění pro uživatele můžete také konfigurovat prostřednictvím chytré aplikace.

Živý audit prostřednictvím aplikace vám umožní zobrazit všechny aktivity na trezoru v reálném čase.

 

Jak to funguje?

Trezor s inovativním řešením MySafe je integrován do vaší domácí sítě. K tomuto účelu má trezor svůj komunikační interface s LAN, resp. WIFI připojením. K setu MySafe lze také integrovat kamerový systém. To vám umožní vizuálně ověřit uživatele.

Tento inovativní uzamykací systém není určen jen pro soukromé použití, zvláště zajímavý je v komerčních nebo komunálních oblastech použití, kde obsluhuje trezor personál.

Výhodou je, že pokud chcete chytrý trezor, nemusíte kupovat trezor nový, stačí pouze vyměnit zámek, který je součástí řešení MySafe. Systém MySafe je možné použít skoro pro všechny trezory vyrobené kdekoliv po roce 1980.

 

 

www.mysafe.world

 

Security Essen - vše ohledně bezpečnosti pod jednou střechou

Bezpečnostní průmysl zažívá technologický boom. Mezi koncovými spotřebiteli roste poptávka po moderní a síťové zabezpečovací technologii. Metalsafe na veletrhu představil s úspěchem novým produktem MySafe. Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu a těšíme se na Security Essen 2024. Jako malé ohlédnutí za úspěšnou výstavou jsme si pro Vás připravili krátké video.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz