MySafe

Existuje chytrý trezor?

Můžu mít i já v mém  Smart Home chytrý trezor?

 

Na jakoukoliv takovouto otázku je už jen jedna odpověď - ANO.

 

MySafe je patentovaná technologie pro on-line kontrolu a ovládání trezoru pomocí mobilní aplikace.

Výhodou této technologie je, že nemusí být notně instalovaná jen na nové trezory, je určena hlavně pro upgrade stávajících trezorů. Celý systém MySafe se skládá z elektronického trezorového zámku PULSE PRO a z jednotky MySafe. Ta funguje jako interface a umožňuje online přenos zašifrovaných dat na server a z něj do Vašeho mobilního telefonu. Celý systém je certifikován. V Evropě je to certifikace VdS dle normy EN 1300 - trezorové zámky, v USA pak certifikace UL.

Jednotka MySafe se dodává ve dvou verzích - připojení do světa internetu pomocí wi-fi anebo stará dobrá klasika, kabel ethernet. O výhodách a nevýhodách jedné či druhé možnosti připojení není nutné diskutovat, máme obě verze a zákazník si vybere, co chce

Co vše můžete od jednotky MySafe očekávat? Prakticky dokonalý přehled o všech aktivitách na trezoru, vše v reálném čase. Kdo, kdy, na jak dlouho. Jednotka má snímač teploty, můžete si nastavit kritickou teplotu, při které Vám aplikace tuto událost oznámí. Jednotka má taky senzor pohybu a otřesu, pokud někdo s trezorem pohne, nebo budou zaznamenány vibrace, aplikace  Vám to oznámí.

Ale hlavně, pomocí aplikace můžete trezor zablokovat, resp. odblokovat. Pokud trezor zablokujete, nikdo z uživatelů trezoru trezor po zadání platného kódu neotevře.A nejen uživatelé. Nikdo.

MySafe má mnoho doplňkových funkcí:

 

  • snadná a intuitivní správa trezoru
  • neomezený audit, filtrování po uživatelích, událostech, v konkrétním čase
  • časový zámek, kde rozvrh blokování a odblokování řídíte jednoduše pomocí aplikace
  • časovou prodlevu odemčení zámku

 

 

Krátké instruktážní video instalace systému MySafe.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz