O Nás

Trezory vyrábíme v průmyslovém areálu na Smržovce, kam jsme se přestěhovali v červnu 2014. Výrobní prostory s rozlohou necelých 800 m2 jsou rozděleny na jednotlivá pracoviště: příprava plechů a polotovarů, svařování a broušení trezorů, čištění a odmašťování, lakovna a expedice.

Stříhání, ohýbání a ohranování plechů a polotovarů
V přípravě máme k dispozici moderní ohraňovací a ohýbací lis a  hydraulické nůžky  značky DURMA. Na těchto strojích můžeme opracovat plechy do síly 5 mm. Kromě naší výroby můžeme nabídnout volnou kapacitu stříhání a tvarování plechů pro firmy z regionu.
 
 
  
 
Vysekávání a vyřezávání otvorů a tvarů na CNC stroji
Pomocí CNC vysekávacího a vyřezávacího stroje TRUMPF – TRUMATIC TC200R jsme schopni do plechu vyříznout prakticky jakýkoliv tvar. Otočná hlava tohoto stroje může být osazena několika typy vysekávací matrice, díky čemu pro nás není problém přizpůsobit vnitřní strany stěn trezoru prakticky jakémukoliv požadavku – libovolný počet a tvar pro držáky polic či jiného zařízení.
 
 
 
Svařování a broušení konstrukcí
Svařování a broušení těla trezoru a dveří je manuální práce náročná na přesnost a zručnost, naši zaměstnanci pracují v oboru několik let a jsou zárukou vysokého standardu zpracování a kvality našich trezorů.
  
 
Příprava před lakováním a lakovna
 
 
 
 
Jedinečné a originální trezory
Na přání jsme schopni trezor dodat v prakticky jakémkoliv provedení a zvýraznit tak Vaši jedinečnost a originalitu.
 
   
 
Kompletace trezoru, kontrola výstupní kvality, balení a expedice trezoru
Poslední operací z hlediska výroby je montáž rozvorového mechanizmu dveří, zámku a odzkoušení, zda vše funguje jak má. Následuje balení trezoru, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.  Měsíčně expedujeme 120 – 150 kusů bezpečnostních trezorů, ohnivzdorných archivačních skříní a skříní na zbraně.
 
  
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz