Trezory pro armádu a Policii

Společnost METALSAFE vyrábí speciální trezory pro ozbrojené složky. Kromě armády a Policie ČR dodáváme tyto speciální trezory do Francie, Holandska a Německa.

Tyto speciální trezory jsou určeny pro ukládání zbraní jednotlivými příslušníky, přičemž celý systém je elektronicky hlídán a kontrolován odpovědným pracovníkem na služebně. Výhodou je, že v každém okamžiku je k dispozici přesný přehled o tom, kdo kdy a na jak dlouho měl otevřenou svoji schránku na zbraně. Dále je možné celý systém kontroly naprogramovat prakticky na jakýkoliv konkrétní požadavek. Jedná se například o možnost nastavit maximální počet schránek na zbraně, které je možné otevřít současně a mnoho dalších možností. Samozřejmostí je například dočasná blokace těch uživatelů, kteří jsou na dovolené a pod., aby jejich přístupový kód nemohl být použit neoprávněnou osobou. Námi vyráběné trezory nemusí sloužit pouze k uložení zbraní, můžou být využity např. na uložení přístrojů, elektroniky, datových nosičů, dokumentů a jiných dat.

Na tomto projektu společnost METALSAFE těží z exkluzivní spolupráce s německou společností Lock4Safe, která se zabývá speciálními projekty v oblasti elektronických zámků.

Samozřejmostí je možnost využít patentovanou technologii ovládání a kontroly elektronických trezorových zámků pomocí aplikace - MySafe. Společnost METALSAFE jako jediná v ČR tuto metodu kontroly zámků na svých trezorech používá.

 

Na obrázku je projekt pro městskou policii, systém trezorových schránek s vnitřní schránkou pro uložení krátkých zbraní a nábojů. 

Pro více informací se můžete obrátit na naší společnost a společně vytvoříme odpovídající řešení vašich požadavků.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz