Trezor ALFA 45

Kód: ALFA45-RAL9003 ALFA45-RAL9004 ALFA45-RAL7035 Zvolte variantu
Značka: METALSAFE
9 838 Kč 11 903,98 Kč včetně DPH
Na dotaz Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Varianta
Typ zámku
Doplňkové služby

Bezpečné uložení cenností. Vhodné pro krátkou zbraň. Certifikovaný trezor dle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.

       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábytkový trezor ALFA 45 - trezor na cennosti a krátkou zbraň

Trezor ALFA 45 je určen převážně k uložení cenností, dokumentů a jiných menších předmětů. Ideální pro použití na chatách, kdy hodnota uchovávaných předmětů nepřesahuje 50 tis. Kč. Solidní jednoplášťová konstrukce trezoru zaručí spolehlivou ochranu proti neoprávněnému otevření, resp. vniknutí do trezoru. Všechny použité materiály při výrobě trezoru jsou od spolehlivých dodavatelů. Vnitřní prostor trezoru ALFA 45 je rozdělen jednou policí. Trezor je vhodný i pro uložení krátké zbraně v maximálním počtu 2 ks. Trezor ALFA má jednu kotevní díru v zádech trezoru. 

Trezor ALFA je certifikován akreditovanou zkušebnou Trezor Test.

 

Bezpečnostní třída trezoru

Trezor ALFA 45 je certifikován podle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.

Více informací o bezpečnostních třídách naleznete v našem článku: Bezpečnostní třídy trezorů

 

Trezorový zámek

Trezor ALFA 45 je standardně vybavena klíčovým trezorovým zámkem třídy A dle normy EN1300. Jako volitelnou výbavu je možné zvolit  mechanický kombinační, resp. elektronický trezorový zámek. Společnost METALSAFE pro všechny trezory používá elektronické trezorové zámky od firmy TECNOSICUREZZA, Itálie, která je jedním z největších a nejmodernějších výrobců trezorových zámků v Evropě. Všechny komponenty zámků, včetně mikročipů, se vyrábějí v Itálii. Bezpečnostní elektronický trezorový zámek je certifikován ve třídě B dle EN1300. Zákazník se může rozhodnout mezi několika modely - od jednoduchých zámku HOME 2 pro 2, resp. 9 uživatelů (HOME 10), až po profesionální zámek PULSE PRO pro 49 uživatelů. Samozřejmostí jsou všechny myslitelné funkce - časová prodleva, několik desítek možných kombinací nastavení zámku, kontrola 4 očí, automatické smazání nepoužívaných kódů, audit a mnoho dalších funkcí.

Výhodou elektronického trezorového zámku je snadná údržba, vysoká spolehlivost a bezpečnost. Bonusem navíc je, že odpadá starost o 130 mm dlouhý klíč a jeho bezpečné uschování.

Další informace o trezorových zámcích naleznete v článku: Trezorové zámky

 

MySafe

Společnost METALSAFE jako jediná v ČR používá v trezorech patentovou technologii on-line kontroly a správy elektronického trezorového zámku. Tento systém byl vyvinut ve spolupráci se společností Lock4Safe BV, Holandsko. Uživatel trezoru je při použití této metody kontroly zámku schopen pomocí mobilní aplikace dostávat veškeré informace o všech aktivitách v reálném čase, navíc může trezor na dálku zablokovat a znemožnit tak komukoliv trezor i s platným kódem otevřít.

Více informací o systému MySafe.

 

Barva

Povrchová úprava trezorové skříně je provedena vysoce kvalitním polyuretanovým oděruvzdorným povrchovým lakem. Standardně jsou trezory dodávány v barvě bílé - RAL 9003. Další barevné provedení je světle šedé - RAL 7035 a černé - RAL 9004.

V případě speciálního požadavku na barvu je možné za příplatek dodat jakýkoliv odstín barvy dle vzorníku RAL.

 

Doprava trezoru, stěhování a kotvení

Pro dodání trezoru na místo určení používáme spolehlivé přepravce, např. Gebrüder Weiss.  Pokud si zákazník přeje i ukotvení trezoru v místnosti, trezor přivezeme a nastěhujeme, kam je potřeba. Naši technici ručí za profesionálně odvedenou práci s ohledem na platné normy a předpisy montáže trezorů. V případě  stěhování trezoru na místo a jeho ukotvení si společnost METALSAFE  za dopravu trezoru účtuje částku 13,- Kč bez DPH za každý ujetý km.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory podle určení
Výška - Vnější: 450 mm
Šířka - Vnější: 400 mm
Hloubka - Vnější: 370 mm
Výška - Vnitřní: 444 mm
Šířka - Vnitřní: 394 mm
Hloubka - Vnitřní: 290 mm
Hmotnost: 38 kg
Objem: 50 l
Počet zbraní: 2
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz