Trezor na zbraně Z8

Kód: Z8-RAL9003 Z8-RAL9004 Z8-RAL7035 Zvolte variantu
Značka: METALSAFE
17 381 Kč 21 031,01 Kč včetně DPH
Na dotaz Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Typ zámku
Doplňkové služby

Trezor vhodný pro uložení až 10-ti zbraní anebo 10 tis. ks střeliva. V provedení KOMBI vhodný pro uložení dalších cenných předmětů a dokumentů.  Certifikovaný trezor na zbraně dle normy EN1143-1, 15 RU

    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trezor na zbraně Z 8

Trezory na zbraně splňují požadavky pro úschovu zbraní a munice podle zákona č. 119/2002 Sb.  (zbraně kategorie A, B nebo C v počtu do 10 kusů nebo střelivo v počtu do 10 000 nábojů).

Trezor Z 8 je určen pro uchování 8 ks dlouhých zbraní. Ve vrchní části trezoru je uzamykatelná schránka na náboje. Na dveřích jsou držáky pro zařízení na čištění zbraně. Trezor na zbraně má dva kotevní otvory v zádech trezoru.

Trezor na zbraně Z 5 je certifikován akreditovanou zkušebnou Trezor Test.

Obrázky s vnitřní výbavou trezoru jsou pouze ilustrační.

 

Bezpečnostní třída trezoru

Trezory na zbraně jsou testovány akreditovanou laboratoří a splňují požadavky pro bezpečnost proti vloupání minimálně 15RU dle EN ČSN 1143-1:2013. 

Více informací o bezpečnostních třídách naleznete v našem článku: Bezpečnostní třídy trezorů

 

Trezorový zámek

Trezor na zbraně je standardně vybaven klíčovým trezorovým zámkem třídy A dle normy EN1300. Jako volitelnou výbavu je možné zvolit  mechanický kombinační, resp. elektronický trezorový zámek. Společnost METALSAFE pro všechny trezory používá elektronické trezorové zámky od firmy TECNOSICUREZZA, Itálie, která je jedním z největších a nejmodernějších výrobců trezorových zámků v Evropě. Všechny komponenty zámků, včetně mikročipů, se vyrábějí v Itálii. Bezpečnostní elektronický trezorový zámek je certifikován ve třídě B dle EN1300. Zákazník se může rozhodnout mezi několika modely - od jednoduchých zámku HOME 2 pro 2, resp. 9 uživatelů (HOME 10), až po profesionální zámek PULSE PRO pro 49 uživatelů. Samozřejmostí jsou všechny myslitelné funkce - časová prodleva, několik desítek možných kombinací nastavení zámku, kontrola 4 očí, automatické smazání nepoužívaných kódů, audit a mnoho dalších funkcí.

Výhodou elektronického trezorového zámku je snadná údržba, vysoká spolehlivost a bezpečnost. Bonusem navíc je, že odpadá starost o 130 mm dlouhý klíč a jeho bezpečné uschování.

Další informace o trezorových zámcích naleznete v článku: Trezorové zámky

 

MySafe

Společnost METALSAFE jako jediná v ČR používá v trezorech patentovou technologii on-line kontroly a správy elektronického trezorového zámku. Tento systém byl vyvinut ve spolupráci se společností Lock4Safe BV, Holandsko. Uživatel trezoru je při použití této metody kontroly zámku schopen pomocí mobilní aplikace dostávat veškeré informace o všech aktivitách v reálném čase, navíc může trezor na dálku zablokovat a znemožnit tak komukoliv trezor i s platným kódem otevřít.

Více informací o systému MySafe.

 

Barva

Povrchová úprava trezorové skříně je provedena vysoce kvalitním polyuretanovým oděruvzdorným povrchovým lakem. Standardně jsou trezory dodávány v barvě bílé - RAL 9003. Další barevné provedení je světle šedé - RAL 7035 a černé - RAL 9004.

V případě speciálního požadavku na barvu je možné za příplatek dodat jakýkoliv odstín barvy dle vzorníku RAL.

 

Doprava trezoru, stěhování a kotvení

Pro dodání trezoru na místo určení používáme spolehlivé přepravce, např. Gebrüder Weiss.  Pokud si zákazník přeje i ukotvení trezoru v místnosti, trezor přivezeme a nastěhujeme, kam je potřeba. Naši technici ručí za profesionálně odvedenou práci s ohledem na platné normy a předpisy montáže trezorů. V případě  stěhování trezoru na místo a jeho ukotvení si společnost METALSAFE  za dopravu trezoru účtuje částku13,- Kč bez DPH za každý ujetý km.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory na zbraně
Výška - Vnější: 1600 mm
Šířka - Vnější: 590 mm
Hloubka - Vnější: 370 mm
Výška - Vnitřní: 1500 mm
Šířka - Vnitřní: 584 mm
Hloubka - Vnitřní: 290 mm
Hmotnost: 118 kg
Počet zbraní: 8
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz