Vhozový trezor DMST 20/1

Kód: DMST20/1-RAL9003 DMST20/1-RAL9004 DMST20/1-RAL7035 Zvolte variantu
Značka: METALSAFE
29 187 Kč 35 316,27 Kč včetně DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Typ zámku
Doplňkové služby

Vhozový trezor, který poskytuje velmi rychlé uložení jakékoliv hotovosti bez nutnosti trezor otevírat. Vhozový šuplík je zabezpečen proti vylomení speciální konstrukcí vyvinutou speciálně pro tento typ trezoru. Certifikovaný trezor dle normy EN1143-2:2014, bezpečnostní třída D2.

    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhozový  trezor DMST 20/1 - trezor na hotovost

Trezor DMST 20/1 je speciální trezor určen k uložení hotovosti v provozovnách 24/7, hlavně v restauracích, čerpacích stanicích a podobně. Jedinečná dvouplášťová konstrukce trezoru zaručí spolehlivou ochranu obsahu. Vhozový šuplík je konstruován tak, aby se mohl používat bez dodatečného zámku, což dělá z obsluhování trezoru velmi snadnou, rychlou a bezpečnou operaci. Tato technologie výroby je unikátní a na trhu s vhozovými trezory v ČR nemá obdoby. Všechny použité materiály při výrobě trezoru jsou od spolehlivých dodavatelů a trezor DMST 20/1 je certifikován akreditovanou zkušebnou Instituto Giordano, Itálie. Trezor DMST 20 má dvě kotevní díry na dně trezoru. Kotevní materiál je součástí trezoru.

 

Bezpečnostní třída trezoru

Trezor DMST 20/1 je certifikován podle normy EN1143-2:2014, bezpečnostní třída D2. 

Více informací o bezpečnostních třídách naleznete v našem článku: Bezpečnostní třídy trezorů

 

Trezorový zámek

Trezor DMST 20/1 je standardně vybaven klíčovým trezorovým zámkem třídy A dle normy EN1300. Jako volitelnou výbavu je možné zvolit  mechanický kombinační, resp. elektronický trezorový zámek. Společnost METALSAFE pro všechny trezory používá elektronické trezorové zámky od firmy TECNOSICUREZZA, Itálie, která je jedním z největších a nejmodernějších výrobců trezorových zámků v Evropě. Všechny komponenty zámků, včetně mikročipů, se vyrábějí v Itálii. Bezpečnostní elektronický trezorový zámek je certifikován ve třídě B dle EN1300. Zákazník se může rozhodnout mezi několika modely - od jednoduchých zámku HOME 2 pro 2, resp. 9 uživatelů (HOME 10), až po profesionální zámek PULSE PRO pro 49 uživatelů. Samozřejmostí jsou všechny myslitelné funkce - časová prodleva, několik desítek možných kombinací nastavení zámku, kontrola 4 očí, automatické smazání nepoužívaných kódů, audit a mnoho dalších funkcí.

Výhodou elektronického trezorového zámku je snadná údržba, vysoká spolehlivost a bezpečnost. Bonusem navíc je, že odpadá starost o 130 mm dlouhý klíč a jeho bezpečné uschování.

Další informace o trezorových zámcích naleznete v článku: Trezorové zámky

 

MySafe

Společnost METALSAFE jako jediná v ČR používá v trezorech patentovou technologii on-line kontroly a správy elektronického trezorového zámku. Tento systém byl vyvinut ve spolupráci se společností Lock4Safe BV, Holandsko. Uživatel trezoru je při použití této metody kontroly zámku schopen pomocí mobilní aplikace dostávat veškeré informace o všech aktivitách v reálném čase, navíc může trezor na dálku zablokovat a znemožnit tak komukoliv trezor i s platným kódem otevřít.

Více informací o systému MySafe

 

Barva

Povrchová úprava trezorové skříně je provedena vysoce kvalitním polyuretanovým oděruvzdorným povrchovým lakem. Standardně jsou trezory dodávány v barvě bílé - RAL 9003. Další barevné provedení je světle šedé - RAL 7035 a černé - RAL 9004.

V případě speciálního požadavku na barvu je možné za příplatek dodat jakýkoliv odstín barvy dle vzorníku RAL.

 

Doprava trezoru, stěhování a kotvení

Pro dodání trezoru na místo určení používáme spolehlivé přepravce, např. Gebrüder Weiss.  Pokud si zákazník přeje i ukotvení trezoru v místnosti, trezor přivezeme a nastěhujeme, kam je potřeba. Naši technici ručí za profesionálně odvedenou práci s ohledem na platné normy a předpisy montáže trezorů. Ohledně kotvení trezoru existuje spousta názorů, jsou odpůrci i příznivci kotvení. Skutečnost je taková, že výrobce trezoru má jasně dané pouze předpisy, za jakých okolností a jaké vlastnosti má mít kotevní díra. Výrobce pak v návodu na používání trezoru doporučí vhodný typ kotvení, protože trezor by měl být ukotven. Avšak jediná autorita, která toto kotvení může přikázat, je pojišťovna. Ta může mít v podmínkách pojištění povinnost trezor ukotvit. 

V případě nastěhování trezoru na místo a jeho ukotvení si společnost METALSAFE účtuje za dopravu trezoru částku13,- Kč bez DPH za každý ujetý km.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vhozové trezory
Výška - Vnější: 700 mm
Šířka - Vnější: 480 mm
Hloubka - Vnější: 460 mm
Výška - Vnitřní: 370 mm
Šířka - Vnitřní: 360 mm
Hloubka - Vnitřní: 295 mm
Hmotnost: 162 kg
Objem: 39 l
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz