Stěhování a přeprava trezorů

Doprava, stěhování a montáž trezoru

Zajistíme dopravu ve spolupráci s dopravní společností kamkoliv po České republice a v případě Vašeho požadavku zajistíme i odbornou montáž. Jedině odborně ukotvený trezor je dokonalou překážkou pro zloděje a přírodní živly.

Doprava malých trezorů

Malé trezory i středně velké trezory je schopna přepravit dopravní společnost se kterou spolupracujeme. Pomocí zkušených pracovníků přepravní společnosti není problém přepravit i trezor s hmotností do 500 kg.

Přeprava, stěhování, instalace velkého trezoru

Větší trezory, trezory s vyšší hmotností, případně více trezorů vám dopravíme, odborně nainstalujeme a ukotvíme.

Příplatkové služby jako doprava trezorustěhování trezoruinstalace a ukotvení trezoru doporučujeme objednat u každého trezoru. U trezoru, který potřebujete pojistit od vaší pojišťovny v rámci smlouvy o pojištění trezoru a jeho obsahu platí pravidlo odborné instalace trezoru dvojnásob.

Instalace malého trezoru

Malé trezory vám přiveze přepravní společnost zdarma v ceně trezoru. Nastěhování trezoru a jeho následné umístění zvládnete sami i bez jakýchkoli zkušeností s instalací trezoru.

Odborná instalace trezoru

Odborná montáž trezoru a ukotvení trezoru je důležitá nejen kvůli maximální bezpečnosti a odolnosti trezoru proti útokům, ale i kvůli bezpečí osob pohybujících se v blízkosti trezoru.

Odborný servis, odborná pomoc s trezorem

Řešíte složitou otázku stěhování trezoru, či montáže trezoru?

Starosti s nastěhováním a instalací trezoru nechte zcela na odbornících a kontaktujte nás.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz